ÇOBAN ÇADIRI, BEKÇİ ÇADIRI, ARICI ÇADIRI VE GÜVENLİKÇİ ÇADIRLARI

Çoban Çadırı, Bekçi Çadırı, Arıcı Çadırı, Bakıcı Çadırı, İşçi Çadırı

Çoban Çadırı, Bekçi, Arıcı, İşçi Çadırı Hakkında

Hızlı gelişen dünyada anlık ihtiyaçları karşılamak ve maliyetleri artırmadan iyi sonuçlar verecek çözümlerin başında gelir. Meralara ve yaylara çıkan besi hayvanı sahipleri uzun vadede kullanabileceği taşıması, kurulması ve sökülmesi kolay aynı zamana yalıtımlı olup soğuktan ve sıcaktan korunmak için kullanabileceği yapıların başında gelir. Soba kurulabilir olması dış branda aksamının alevyürütmez olması kullanım güvenliği ve olanağını artırmaktadır.

Çoban, Bekçi, Arıcı, İşçi Çadırı Kurulumu

Düz bir zemin seçilerek demir iskeleti borulardan oluşup birbirine geçme sistemi ile bağlanır ve tek başına bir birey rahatlıkla iskeleti oluşturabilmektedir. Astarı iskeletin üzerine kumaş gibi serilerek etek kısımlarından iskelete bağlanır. Yalıtım ürünü bu astarın üzerine serilir ve en üstede branda aksamı serilerek işlem bitmektedir ve bu kadar basittir.

Çoban, Bekçi, Arıcı, İşçi Çadırı Fiyatı

Ekonomik olarak insanların barınak ihtiyacı büyük külfet ve yatırım olmaktan çıktı. Barınak insan çadırı sayesinde oluşan ekonomik kazanımı ilk yıllarda harcanacak zamandan ve paradan tasarruf anlamında büyük yenilikler getirdi. Hemen kurulumu ve kurduğunuz gün kullanıma başlanabilir olması

Çoban Çadırı, Bekçi, Arıcı, İşçi Çadırı metrekare Fiyatı ( m2 Fiyatı )

Çoban, Bekçi, İşçi ve Arıcı Çadırları bir çok şekilde yapılabilmektedir.

Çoban çadırı fiyatı; 1-2 kişinin kalacağı çoban çadırı ekonomik olarak en hesaplı sistemlerdir. Genel itibari ile yalıtımlı olması ve hemen kurulabilir olması zamandan ve ısınma maliyetlerinden ekonomik kazanım sağlar. Bu çoban çadırı fiyatı 2020 yılı itibari ile metrekare fiyatı (m2 fiyatı) 90 TL ile 135 TL arası değişmektedir. En ufak hayvan çadırı yapısı 16-50 m2 ölçüleri ile başlamaktadır. 4*4, 4*6, 4*10, 5*10 gibi ölçülerde yapılabilmektedir.

Bekçi çadırı fiyatı; 1-2 kişinin kalacağı bekçi çadırı ekonomik olarak en hesaplı sistemlerdir. Genel itibari ile yalıtımlı olması ve hemen kurulabilir olması zamandan ve ısınma maliyetlerinden ekonomik kazanım sağlar. Bu bekçi çadırı fiyatı 2020 yılı itibari ile metrekare fiyatı (m2 fiyatı) 90 TL ile 135 TL arası değişmektedir. En ufak hayvan çadırı yapısı 16-50 m2 ölçüleri ile başlamaktadır. 4*4, 4*6, 4*10, 5*10 gibi ölçülerde yapılabilmektedir.

Arıcı çadırı fiyatı; 1-2 kişinin kalacağı arıcı çadırı ekonomik olarak en hesaplı sistemlerdir. Genel itibari ile yalıtımlı olması ve hemen kurulabilir olması zamandan ve ısınma maliyetlerinden ekonomik kazanım sağlar. Bu arıcı çadırı fiyatı 2020 yılı itibari ile metrekare fiyatı (m2 fiyatı) 90 TL ile 135 TL arası değişmektedir. En ufak hayvan çadırı yapısı 16-50 m2 ölçüleri ile başlamaktadır. 4*4, 4*6, 4*10, 5*10 gibi ölçülerde yapılabilmektedir.

İşçi çadırı fiyatı; 1-2-3-4-5-6-7-8 kişinin kalacağı mevsimlik işçi çadırı ekonomik olarak en hesaplı sistemlerdir. Genel itibari ile yalıtımlı olması ve hemen kurulabilir olması zamandan ve ısınma maliyetlerinden ekonomik kazanım sağlar. Bu işçi çadırı fiyatı 2020 yılı itibari ile metrekare fiyatı (m2 fiyatı) 90 TL ile 135 TL arası değişmektedir. En ufak hayvan çadırı yapısı 16-50 m2 ölçüleri ile başlamaktadır. 4*4, 4*6, 4*10, 5*10 gibi ölçülerde yapılabilmektedir.

çoban çadırı
çoban çadıır