MODERN DEPO - ANTREPO - ŞANTİYE - ATÖLYE - HANGAR ve ÇOK AMAÇLI ÇADIRLAR

Depolama ve üretim alanları için mükemmel çözümler

ENDÜSTRİYEL ÇADIRLAR

DEPO – ANTREPO – ŞANTİYE – ATÖLYE – HANGAR ve ÇOK AMAÇLI ÇADIRLAR

Depo Çadırı Hakkında

Gelişen ekonomik faaliyetler, ekipman ve üretilen ürünlerin koyulacağı alan ihtiyacı olarak her gün katlanarak artmaktadır. Bu hıza ekonomik ve kullanışı bir şekilde ulaşmanın yolu depo çadırları ile mümkündür. Bu yalıtımlı veya yalıtımsız çadır sistemleri günümüzde fazlaca tercih edilmektedir.

Hangar ve Garaj Çadırı

Ticari işler için araç ve ekipman artık bir zaruri ihtiyaçtır. Bu ekipmanın korunması ve kullanılmadığı zaman saklanması için garaj çadırına, hangar çadırına ihtiyaç duyulmaktadır. Ekonomik ve uzun ömürlü olması, hızlı şekilde uygulanması açısından hangar çadırı veya garaj çadırı çözüm için en önde gelen tercihlerdir.

Antrepo Yapı Çadırları

İşletme kurulumunda veya geliştirilmesinde antrepo sistemleri önemli bir yerde ve depolama teknolojisininde kullanıldığı bu sitem büyük işletme ve kurumların faaliyetidir. Bu faaliyet için gerekli olan hava ve iklim koşullarına dayanabilecek dış kapatma sistemi gelişen branda teknolojisi ile büyük ve devasa yapı kurulumunun önünü açmıştır oluşturulan çelik sistemin üzerine kaplanacak uzun ömürlü branda türü ile antrepo çadırları çok ekonomik ve kompak bir yapıya kavuşur.

Atölye Çadır – Şantiye Çadır Yapıları

Ekonomik bir üretim  atölyesi kurmanın yolu çadır yapılardan geçer. Geçici ve kalıcı bir üretim atölye şantiyesi kurmak için çadır yapılar oldukça kullanışlı ve hızlıdır. Mesela büyük bir inşaat sahasında iç mobilyaları atölyenizde üretmek ve taşıma maliyetlerinden kurtulmak için şantiyeye çadır sisteminden bir atölye kurulması aynı gün içinde faaliyete geçirebilmek gibisi yoktur. Şantiye ve atölye çadırı fiyatları ve öneriler için iletişime geçebilirsiniz.

Çok Amaçlı Çadır Yapıları

Kapalı alan ihtiyacınıza en hızlı ve ekonomik ürün çadır yapılardır. Çadır sistemi sağlam bir çelik iskeletle oluşturulduğunda bakım ve kullanım maliyeti gerektirmeden yıllarca güvenle kullanabilirsiniz.

Çadır ömrü;

Çadır ömrü; ortalama bir çadır yapının ortalama bir branda kalitesinde 7 ile 10 yıla kadar ömrü vardır. Doğru kullanımda bu ömür dahada artırılabilir.

Depo Çadırı Fiyatı – Antrepo Çadır Fiyatı – Atölye Çadırı Fiyatı

Çok amaçlı çadırları ekonomik olarak en hesaplı sistemlerdir.  Bu çadırı fiyatı 2021 yılı itibari ile metrekare fiyatı (m2 fiyatı) 130 TL ile 380TL arası değişmektedir. En ufak hayvan çadırı yapısı 50-70 m2 ölçüleri ile başlamakta En Büyük çadır 5bin – 10bin metre karelere kadar yapılabilmektedir.

#depo çadırı #kampanya çadır #taşınabilir çadır #portatif çadır fiyatları #sahra çadırı #branda çadır #yalıtımlı çadır